Boys 100 Meters Varsity - x
pl yr name mark team
1. 12 Austin Potter 11.40a PR Chugiak
2. 11 Sa'von Bell 11.77a PR West Anchorage
3. 10 Colton Herman 12.00a East Anchorage
4. 12 Connor Gentry 12.10a Chugiak
5. 10 Julian Baker 12.11a PR East Anchorage
6. 12 Zachary Nauyen 12.16a PR West Anchorage
7. 9 Michael Liberti 12.26a West Anchorage
8. 10 D'Shone Smith 12.28a PR East Anchorage
9. 10 Jason Jenn-lundfelt 12.29a SR East Anchorage
10. 9 Carson Pottinger 12.52a PR West Anchorage
11. 12 King Harry Ofiana 12.53a West Anchorage
12. 12 Savion Wilson 12.57a PR Eagle River
13. 10 Kavon Taylor 12.64a West Anchorage
14. 9 Jackson Williams 12.67a PR West Anchorage
15. 10 Xavier Harris 12.68a SR Eagle River
16. 11 Jack Newell 12.71a Chugiak
17. 11 Audry Mendoza 12.71a West Anchorage
18. 9 Carlos Soto 12.75a East Anchorage
19. 10 Andrew Alston 12.80a West Anchorage
20. 12 Ryan Green 12.80a East Anchorage
21. 12 Joshua Johnson 12.82a Eagle River
22. 9 Justin Haltom 12.93a PR Chugiak
23. 11 Bryan Williams 12.99a PR East Anchorage
24. 9 Sebastion Reed 13.00a West Anchorage
25. 9 Brooks Christian 13.04a Eagle River
26. 9 Jordan Hamlett 13.14a East Anchorage
27. 10 Devin Crowley 13.18a West Anchorage
28. 11 Daniel-Jakob Corpuz 13.23a West Anchorage
28. 9 Devin Smith 13.23a Chugiak
30. 10 Jeremiah Moua 13.36a East Anchorage
30. 10 Ian Mikale Llaneza 13.36a West Anchorage
32. 12 Rafael Rivera 13.40a West Anchorage
33. 10 John Gloria 13.47a PR West Anchorage
34. 12 Ismael Ortiz 13.63a West Anchorage
35. 9 Ethan Smith 13.76a East Anchorage
35. 11 Kaenan Casey 13.76a PR Eagle River
37. 12 Kirk Galvez 13.91a West Anchorage
37. 9 Isaiah Cruz 13.91a PR West Anchorage
39. 11 Aaron Tomasuolo 13.93a PR Chugiak
40. 9 Jayden Strickland 13.95a East Anchorage
41. 11 Corin Katzke 13.97a SR West Anchorage
42. 9 Brandon Kincade 14.49a PR Chugiak
43. 9 Marcus Macias 14.52a PR Eagle River
44. 11 Thomas Fitzgeraid 14.58a West Anchorage
45. 9 Lance Young 14.69a PR West Anchorage
46. 9 Michael Murphy 14.86a East Anchorage
200 Meters Varsity - x
1. 10 Colton Herman 23.00a PR East Anchorage
2. 10 Guy Rohde 23.74a PR Chugiak
3. 12 Connor Gentry 24.10a PR Chugiak
3. 12 Austin Potter 24.10a SR Chugiak
5. 11 Daryl Bushnell 24.40a PR East Anchorage
6. 9 Deven Wesolowski 24.53a Eagle River
7. 10 Jason Jenn-lundfelt 24.78a PR East Anchorage
8. 10 Scott Santaella 24.87a PR West Anchorage
9. 12 Zachary Nauyen 24.89a PR West Anchorage
10. 11 Jack Newell 25.12a PR Chugiak
11. 11 Audry Mendoza 25.14a PR West Anchorage
12. 11 Chase Wedel 25.19a PR Chugiak
13. 9 Jackson Williams 25.30a PR West Anchorage
14. 12 King Harry Ofiana 25.4a PR West Anchorage
15. 9 Carlos Soto 25.43a PR East Anchorage
16. 10 Xavier Harris 25.74a SR Eagle River
17. 11 Derryk Snell 25.86a PR Chugiak
18. 9 Brooks Christian 25.95a PR Eagle River
18. 12 Ryan Green 25.95a PR East Anchorage
20. 9 Jordan Hamlett 26.30a PR East Anchorage
21. 9 Devin Smith 26.31a Chugiak
22. 10 Devin Crowley 26.32a PR West Anchorage
23. 9 Jack Simpson 26.32a PR Chugiak
24. 12 Paul Straub 26.34a PR Chugiak
25. 11 Daniel-Jakob Corpuz 26.44a PR West Anchorage
26. 12 Quiomi Sims 26.46a SR East Anchorage
27. 12 Ismael Ortiz 26.62a PR West Anchorage
28. 10 Howard Wang 27.00a SR East Anchorage
29. 10 Ian Mikale Llaneza 27.05a PR West Anchorage
30. 9 Justin Haltom 27.17a PR Chugiak
31. 11 Bryan Williams 27.36a PR East Anchorage
32. 10 Juan Paredes 27.39a PR West Anchorage
33. 9 Isaiah Cruz 28.03a PR West Anchorage
34. 9 Ethan Smith 28.04a PR East Anchorage
35. 9 William Sanchez 28.19a PR East Anchorage
36. 9 Jayden Strickland 28.26a PR East Anchorage
37. 10 Jeremiah Moua 28.69a East Anchorage
38. 11 Thomas Fitzgeraid 28.90a PR West Anchorage
39. 9 Marcus Macias 29.02a PR Eagle River
40. 9 Lance Young 30.21a PR West Anchorage
41. 9 Michael Murphy 31.77a East Anchorage
400 Meters Varsity - x
1. 11 Busy Ruot 53.73a PR West Anchorage
2. 11 Charlie Latimer 54.27a PR Chugiak
3. 11 Chris Fueg 54.41a SR Chugiak
4. 9 Sebastion Reed 54.87a PR West Anchorage
5. 12 Connor Gentry 57.10a SR Chugiak
6. 12 Kellen Tyrrell 57.38a SR East Anchorage
7. 12 Garrett Wackerman 58.11a PR Chugiak
8. 11 Andrew McNab 58.12a PR East Anchorage
9. 11 Luke Mouracade 58.14a SR Eagle River
9. 9 Hyrum Nelson 58.14a PR Chugiak
11. 12 Austin Potter 59.12a PR Chugiak
11. 10 Joshua Felarcce 59.12a PR East Anchorage
13. 11 Jacob Schoelen 1:00.48a PR Chugiak
14. 10 Noah Pope 1:00.53a PR West Anchorage
15. 9 Jordan Hamlett 1:00.60a PR East Anchorage
16. 10 Howard Wang 1:00.64a SR East Anchorage
17. 11 Michael Maddox 1:01.50a SR Eagle River
18. 11 Enoch Okemwa 1:01.65a SR East Anchorage
19. 12 Ryan Green 1:02.62a PR East Anchorage
20. 9 Jayden Strickland 1:03.12a PR East Anchorage
21. 9 William Sanchez 1:03.71a East Anchorage
22. 9 Jacob Begich 1:04.30a PR West Anchorage
23. 9 Ethan Smith 1:05.99a PR East Anchorage
24. 11 Chase Wedel 1:07.06a PR Chugiak
24. 12 Joshua Johnson 1:07.06a SR Eagle River
26. 9 Michael Murphy 1:10.06a PR East Anchorage
26. 9 Eric Andrew 1:10.06a PR East Anchorage
28. 10 William Bittner 1:10.99a PR West Anchorage
29. 11 Aaron Tomasuolo 1:12.14a PR Chugiak
800 Meters Varsity - x
1. 10 Daniel Bausch 2:05.46a PR West Anchorage
2. 10 Ethan Davis 2:07.70a PR West Anchorage
3. 12 Faisal Ibrahim 2:08.79a East Anchorage
4. 10 Max Hartke 2:16.44a SR Chugiak
5. 11 Andrew McNab 2:19.86a SR East Anchorage
6. 9 Tyler Huffer 2:20.25a PR Chugiak
7. 9 Cameron Brosnahan 2:24.98a West Anchorage
8. 10 Josiah Gilila 2:27.78a SR East Anchorage
9. 10 Zachary Keith 2:29.33a Eagle River
10. 10 Howard Wang 2:33.71a PR East Anchorage
11. 9 Jack Sackerson 2:37.89a PR Eagle River
12. 10 William Bittner 2:41.05a PR West Anchorage
13. 12 Anthony Cole 2:41.97a PR East Anchorage
14. 10 Jaeus Carpenter 2:44.88a PR East Anchorage
15. 9 Xavier Morris 2:55.33a PR East Anchorage
16. 11 Sidath Senevirathne 2:56.63a PR East Anchorage
17. 11 Trevian Joubert 3:01.03a PR East Anchorage
1600 Meters Varsity - x
1. 10 Ethan Davis 4:38.09a PR West Anchorage
2. 10 Daniel Bausch 4:38.75a PR West Anchorage
3. 11 Zephan Ozturgut 4:42.92a PR East Anchorage
4. 11 Charlie Latimer 4:49.27a PR Chugiak
5. 12 Isaac Larson 4:50.61a Bartlett
6. 10 Max Hartke 4:50.67a PR Chugiak
7. 11 Logan Borger 4:54.84a South Anchorage
8. 11 Jaylon Miller 5:03.67a East Anchorage
9. 9 Dastzeni Tibbits 5:09.86a Dimond
10. 9 Kaleb Beloy 5:09.94a South Anchorage
11. 9 Carl Malagodi 5:11.70a PR West Anchorage
12. 9 Justin Nevells 5:18.94a PR Chugiak
13. 10 Beck Haywood 5:20.17a PR East Anchorage
14. 9 Cameron Brosnahan 5:22.67a PR West Anchorage
15. 10 William Bittner 5:27.03a PR West Anchorage
16. 9 Noah Bigelow 5:27.54a PR Eagle River
17. 9 Bennett Pearce 5:32.08a PR West Anchorage
18. 10 Dylan West 5:35.80a PR Eagle River
19. 10 Dylan Garbe 5:43.72a PR Eagle River
20. 11 William Lemmons 5:45.78a Dimond
21. 9 Daniel Kling 5:46.98a PR West Anchorage
22. 12 Anthony Cole 5:47.35a PR East Anchorage
23. 10 Iain Sims 5:50.77a SR Eagle River
24. 10 Jaeus Carpenter 5:51.33a PR East Anchorage
25. 12 Faisal Ibrahim 6:03.87a PR East Anchorage
26. 9 Jonathan Tangog 6:05.96a PR Eagle River
27. 9 Aidan King 6:07.28a Dimond
28. 9 Joseph Wittrock 6:13.78a PR West Anchorage
29. 9 Logan Bloechi 6:14.40a PR West Anchorage
30. 10 Perry Lundgren 6:15.87a Eagle River
31. 9 Mark Schuerch 6:19.56a PR East Anchorage
32. 10 Ethan Glynn 6:19.57a PR Eagle River
33. 9 Luis Sanchez-Ulloa 6:50.30a South Anchorage
34. 10 Tayler Gongliewski 6:50.96a SR Eagle River
3200 Meters Varsity - x
1. 11 Zephan Ozturgut 10:22.09a East Anchorage
2. 9 Max Beiergrohslein 10:44.14a PR Chugiak
3. 9 Hyrum Nelson 10:44.44a PR Chugiak
4. 11 Liam Baez-Terry 10:48.65a PR Chugiak
5. 10 Nicholas Carl 10:50.01a SR Eagle River
6. 11 Jaylon Miller 11:18.20a East Anchorage
7. 9 Jacob Bodolosky 11:19.36a PR Chugiak
8. 9 Carl Malagodi 11:37.97a PR West Anchorage
9. 9 Bennett Pearce 12:01.13a PR West Anchorage
10. 10 Camden Ensign 12:43.42a SR Eagle River
11. 10 Andrew Stomerook 13:06.21a PR Chugiak
12. 10 Iain Sims 13:30.87a PR Eagle River
13. 9 Daniel Kling 13:46.26a PR West Anchorage
110m Hurdles - 39" Varsity - x
1. 12 William Troxel 16.14a SR West Anchorage
2. 11 Daryl Bushnell 16.80a PR East Anchorage
3. 10 Guy Rohde 17.60a Chugiak
4. 10 Joshua Dumbrique 18.08a PR West Anchorage
5. 10 Quinton Perham 18.16a SR Chugiak
300m Hurdles - 36" Varsity - x
1. 11 Daryl Bushnell 42.95a SR East Anchorage
2. 12 William Troxel 43.10a SR West Anchorage
3. 10 Guy Rohde 43.26a PR Chugiak
4. 9 Justin Nevells 45.27a PR Chugiak
5. 10 Joshua Dumbrique 46.08a SR West Anchorage
6. 10 Quinton Perham 46.94a SR Chugiak
7. 10 Jared Heaston 47.49a PR Chugiak
8. 9 George Washington 51.09a PR West Anchorage
9. 11 Trevian Joubert 51.87a PR East Anchorage
10. 11 Enoch Okemwa 53.80a PR East Anchorage
11. 10 Josiah Gilila 53.80a PR East Anchorage
12. 12 Joshua Johnson 54.48a PR Eagle River
13. 11 Sidath Senevirathne 1:01.47a PR East Anchorage
14. 9 Xavier Morris 1:05.26a PR East Anchorage
4x100m Relay Varsity - x
1. Relay Team 46.94a East Anchorage
3. Relay Team 49.08a West Anchorage
4. Relay Team 51.22a Chugiak
4x200m Relay Varsity - x
1. Relay Team 1:36.54a East Anchorage
2. Relay Team 2:02.89a Eagle River
--- Relay Team DQ West Anchorage
4x400m Relay Varsity - x
1. Relay Team 3:55.48a West Anchorage
2. Relay Team 4:00.66a Eagle River
3. Relay Team 4:04.98a Chugiak
4. Relay Team 4:37.28a East Anchorage
4x800m Relay Varsity - x
1. Relay Team 8:57.15a East Anchorage
2. Relay Team 9:57.91a Eagle River
Shot Put - 12lb Varsity - x
1. 12 Ralph Toleafoa 40-07.75 SR East Anchorage
2. 10 Kenny Huffer 40-01.00 PR Chugiak
3. 9 Kymani VaiVai 38-11.50 East Anchorage
4. 12 Johnny Afuvai 37-02.50 PR East Anchorage
5. 11 William Ieti 36-09.50 West Anchorage
6. 11 Colton Milterson 35-01.00 PR Chugiak
7. 12 Hunter George 34-10.50 PR Eagle River
8. 10 Benjamin Hamilton 33-09.00 PR Eagle River
9. 11 Makiah Stafford 33-06.50 SR Eagle River
10. 11 James Tulniua 33-00.75 PR West Anchorage
11. 12 Farid Sanouvong 32-05.50 PR East Anchorage
12. 10 Daryl Delaguiron 32-01.00 PR East Anchorage
13. 9 Elisaia Silvira-Manu 31-10.00 PR East Anchorage
14. 9 Korey Lyle 31-09.25 PR East Anchorage
15. 11 Javin Ilolio 31-03.50 PR West Anchorage
16. 12 Parker Stone 31-02.00 PR Chugiak
17. 11 Luke Mouracade 31-00.00 Eagle River
18. 10 John Fitzpatrick 29-01.00 East Anchorage
19. 10 Zachary Keith 28-07.25 SR Eagle River
20. 12 Dayton Denter 27-06.75 Eagle River
21. 9 Andrew Hamilton 26-11.50 PR Eagle River
22. 10 Kristoff Finley 24-03.00 PR Chugiak
23. 9 Nathan Astley 22-08.25 PR East Anchorage
24. 10 Elijah Cook 21-02.50 PR Eagle River
25. 11 Izaak Wallin 20-10.50 Chugiak
Discus - 1.6kg Varsity - x
1. 11 William Ieti 120-09.00 West Anchorage
2. 12 Ralph Toleafoa 118-08.50 SR East Anchorage
3. 10 Kenny Huffer 113-05.00 Chugiak
4. 10 Torrin Girard 113-04.50 Chugiak
5. 11 Ryan Winborg 108-10.50 SR Chugiak
6. 12 Forest Perish 108-06.00 Chugiak
7. 12 Parker Stone 105-01.00 Chugiak
8. 12 Johnny Afuvai 104-00.50 PR East Anchorage
9. 9 Elisaia Silvira-Manu 97-04.50 PR East Anchorage
10. 11 Makiah Stafford 94-09.00 PR Eagle River
11. 10 Zachary Keith 93-04.00 PR Eagle River
12. 9 Korey Lyle 91-06.25 PR East Anchorage
13. 12 Hunter George 90-09.50 PR Eagle River
14. 9 Kymani VaiVai 88-09.00 PR East Anchorage
15. 10 Daryl Delaguiron 87-01.50 PR East Anchorage
16. 9 Andrew Hamilton 84-09.50 PR Eagle River
17. 10 John Fitzpatrick 83-10.50 PR East Anchorage
18. 10 Benjamin Hamilton 83-08.00 Eagle River
19. 12 Dayton Denter 82-07.50 Eagle River
20. 11 James Tulniua 82-06.75 PR West Anchorage
21. 10 Kristoff Finley 73-02.00 PR Chugiak
22. 9 Nathan Astley 72-03.25 PR East Anchorage
23. 9 Liam Brion 69-09.50 PR Chugiak
24. 11 Izaak Wallin 62-03.50 PR Chugiak
25. 12 Farid Sanouvong 42-02.00 PR East Anchorage
26. 10 Elijah Cook 40-09.00 Eagle River
High Jump Varsity - x
1. 12 Savion Wilson 5-8.00 PR Eagle River
2. 10 Lincoln Oldham 5-6.00 Chugiak
3. 10 Andrew Alston 5-0.00 PR West Anchorage
3. 9 Jared Parks 5-0.00 PR Chugiak
3. 11 Kaenan Casey 5-0.00 PR Eagle River
3. 9 George Washington 5-0.00 PR West Anchorage
3. 11 Bryan Williams 5-0.00 PR East Anchorage
--- 9 William Sanchez NH East Anchorage
--- 10 Juan Paredes NH West Anchorage
Long Jump Varsity - x
1. 12 Austin Sayer 18-02.50 SR Chugiak
2. 12 Savion Wilson 17-10.00 PR Eagle River
3. 12 King Harry Ofiana 16-10.25 SR West Anchorage
4. 11 Christian Baldridge 16-08.25 PR Eagle River
5. 11 Mason Wadsworth 16-02.50 PR Eagle River
6. 10 Andrew Alston 15-10.25 PR West Anchorage
7. 10 Lincoln Oldham 15-09.00 PR Chugiak
8. 9 Jared Parks 15-08.75 PR Chugiak
9. 10 Dyllan Burks 15-07.25 PR East Anchorage
10. 11 Matthew Blackley 15-06.25 PR Chugiak
11. 12 Paul Straub 15-02.75 PR Chugiak
12. 10 Juan Paredes 14-10.75 PR West Anchorage
13. 10 Josiah Gilila 14-07.25 PR East Anchorage
14. 11 Bryan Williams 14-06.00 PR East Anchorage
15. 11 Kaenan Casey 14-04.25 PR Eagle River
16. 12 Quiomi Sims 13-08.25 PR East Anchorage
Triple Jump Varsity - x
1. 12 Austin Sayer 37-09.00 SR Chugiak
2. 9 Justin Nevells 35-06.25 PR Chugiak
3. 11 Mason Wadsworth 35-00.75 SR Eagle River
4. 10 Lincoln Oldham 34-05.00 PR Chugiak
5. 11 Matthew Blackley 33-07.00 PR Chugiak
6. 9 Jared Parks 33-05.00 PR Chugiak
7. 10 Juan Paredes 30-10.25 SR West Anchorage
8. 12 Quiomi Sims 30-08.25 SR East Anchorage
Girls 100 Meters Varsity - x
1. 12 Ariana Davis 12.76a Chugiak
2. 9 Tazhay Wyche 13.57a PR West Anchorage
3. 11 Keiaira Young 13.63a West Anchorage
4. 10 Avery Bryant 13.77a West Anchorage
5. 11 Bonita Woods 13.91a SR East Anchorage
6. 9 Kaltlyn Backman 14.04a West Anchorage
7. 11 Anna Ripp 14.04a Eagle River
8. 10 Francesca Jefferson 14.11a Eagle River
9. 10 Helena Ballard 14.14a Eagle River
10. 12 Dominique Cruz 14.20a West Anchorage
11. 10 My'Onjia Tatum 14.46a East Anchorage
12. 11 Lauren Lindemuth 14.50a SR West Anchorage
13. 11 Kathleen Alejo 14.52a West Anchorage
14. 9 Jolie John-Baptiste 14.56a East Anchorage
15. 10 Reilly Hall 14.58a SR Chugiak
16. 9 LaMarielle Morgan 14.59a East Anchorage
17. 9 Nakayla Ross 14.62a East Anchorage
18. 11 Rose Lincoln 14.63a East Anchorage
19. 9 Bailey Clary 14.67a PR West Anchorage
20. 9 Keena Teahon 14.93a PR Eagle River
21. 9 Alexa Rude 14.96a PR East Anchorage
22. 10 Kaitlyn Eastman 14.97a SR Chugiak
23. 9 Maeva Dillinger 14.98a Eagle River
24. 10 Aniyah Dean 15.01a PR East Anchorage
25. 9 Dariah Sua-Teo 15.11a East Anchorage
26. 9 Tracey Silvestre 15.28a East Anchorage
27. 10 Neveah Long 15.65a PR East Anchorage
28. 11 Destiny Coble 15.84a PR East Anchorage
29. 11 Maya Bowler-Spohnholz 15.89a West Anchorage
30. 11 D'Kjah Smith 16.45a PR East Anchorage
31. 10 Erica Pachulski 16.50a Eagle River
32. 10 Jessica Zimmer 16.69a West Anchorage
33. 10 Rhianna Vasarajs-Burrell 17.07a East Anchorage
34. 10 Sun In Lee 17.52a SR East Anchorage
35. 12 Angelica Yambao 17.70a SR East Anchorage
36. 9 Amaya Reid 17.80a PR Eagle River
37. 9 Diana Guarderas 20.82a PR West Anchorage
200 Meters Varsity - x
1. 12 Ariana Davis 26.68a Chugiak
2. 9 Brooklynn Gould 27.41a PR Chugiak
3. 10 Avery Bryant 27.57a PR West Anchorage
4. 9 Tazhay Wyche 27.83a PR West Anchorage
5. 12 Cerina Bush 27.94a SR Chugiak
6. 11 Keiaira Young 28.09a PR West Anchorage
7. 10 Helena Ballard 28.52a PR Eagle River
8. 10 My'Onjia Tatum 29.38a PR East Anchorage
9. 10 Reilly Hall 29.55a SR Chugiak
10. 9 Jolie John-Baptiste 29.75a PR East Anchorage
11. 9 Bailey Clary 29.88a PR West Anchorage
12. 9 Nakayla Ross 29.94a PR East Anchorage
13. 10 Kaitlyn Eastman 30.46a SR Chugiak
14. 9 Eden Rosie Johnson 30.68a PR Chugiak
15. 12 Allena Graciani 30.74a SR East Anchorage
16. 9 LaMarielle Morgan 30.77a PR East Anchorage
17. 11 Rose Lincoln 30.95a SR East Anchorage
18. 9 Tracey Silvestre 31.31a PR East Anchorage
19. 9 Dariah Sua-Teo 31.41a East Anchorage
20. 9 Alexa Rude 32.10a PR East Anchorage
21. 10 Neveah Long 32.26a PR East Anchorage
22. 11 Destiny Coble 32.42a PR East Anchorage
23. 10 Rhianna Vasarajs-Burrell 36.95a East Anchorage
24. 12 Angelica Yambao 37.37a PR East Anchorage
400 Meters Varsity - x
1. 11 Emma Nelson 1:02.30a PR Chugiak
2. 10 Elsa Hoppenworth 1:04.78a SR West Anchorage
3. 12 Cerina Bush 1:05.76a SR Chugiak
4. 10 Clarice Ruhlin-Hicks 1:07.19a PR West Anchorage
5. 9 Kaltlyn Backman 1:08.27a PR West Anchorage
6. 12 Jane Stockard 1:08.55a SR West Anchorage
7. 9 Seraiah Calogero 1:09.91a East Anchorage
8. 10 Abigail Schoelen 1:10.17a PR Chugiak
9. 9 Jolie John-Baptiste 1:10.32a PR East Anchorage
10. 11 Katrina Nordgaard 1:11.89a SR East Anchorage
11. 12 Allena Graciani 1:12.03a SR East Anchorage
12. 9 Madeleine Taylor 1:12.52a PR Eagle River
13. 11 Kalina Cross 1:14.59a PR East Anchorage
14. 9 Keena Teahon 1:15.25a PR Eagle River
15. 11 Destiny Coble 1:15.48a PR East Anchorage
16. 10 Neveah Long 1:16.09a PR East Anchorage
17. 11 Alexandra Jungreis 1:25.53a SR East Anchorage
18. 11 D'Kjah Smith 1:33.62a PR East Anchorage
800 Meters Varsity - x
1. 10 Helen Wilson 2:36.82a SR Eagle River
2. 9 Adrianna Proffitt 2:39.13a PR Chugiak
3. 10 Mazie Edwards 2:40.06a Chugiak
4. 11 Lauren Devine 2:40.63a Chugiak
5. 11 Ashley Walsh 2:43.02a SR Eagle River
6. 9 Seraiah Calogero 2:46.09a PR East Anchorage
7. 9 Kirstina Manwaring 2:47.78a PR Chugiak
8. 9 Breanna Day 2:49.08a PR Chugiak
9. 9 Mary Goodwin 2:51.97a PR Eagle River
10. 11 Bonnie Perkins 2:52.69a SR Eagle River
11. 10 Grace Dunn 2:55.99a PR Chugiak
12. 12 Ashlyn Johnson 3:04.81a SR East Anchorage
13. 10 Hunter Stoda 3:05.17a PR East Anchorage
14. 12 Kestrel Gilliam 3:05.91a PR Eagle River
15. 9 Reagan Blackley 3:06.12a PR Chugiak
16. 10 Lorraine Gregory 3:29.09a SR East Anchorage
17. 11 Alexandra Jungreis 3:34.49a SR East Anchorage
1600 Meters Varsity - x
1. 12 Peyton Young 5:35.71a Eagle River
2. 9 Adrianna Proffitt 5:43.33a PR Chugiak
3. 10 Emma Sees 5:46.64a SR Chugiak
4. 9 Breanna Day 6:06.30a PR Chugiak
5. 9 Lily Slatonbarker 6:20.97a West Anchorage
6. 12 Ashlyn Johnson 6:21.64a PR East Anchorage
7. 10 Grace Dunn 6:25.07a PR Chugiak
8. 9 Keena Teahon 6:25.89a PR Eagle River
9. 10 Brynn Morse 6:36.70a SR East Anchorage
10. 11 Samantha Cole 6:42.27a PR Chugiak
11. 12 Briday Knittle 6:42.96a SR Chugiak
12. 10 Lorraine Gregory 7:29.35a SR East Anchorage
13. 10 Julia Koehler 8:40.28a PR Chugiak
3200 Meters Varsity - x
1. 11 Brynn Kruchoski 12:26.40a SR Chugiak
2. 10 Gwen Mueller 12:45.03a SR Chugiak
3. 9 Lindsey Gerlach 13:04.38a PR Chugiak
4. 10 Anya Zachry 13:19.73a PR Chugiak
5. 10 Brynn Morse 14:10.25a SR East Anchorage
100m Hurdles - 33" Varsity - x
1. 9 Brooklynn Gould 17.46a PR Chugiak
2. 9 Isabella Dannenberg 17.83a PR West Anchorage
3. 10 Morgan Bolin 18.09a SR Eagle River
4. 10 Cheyenne Young 18.63a PR Chugiak
5. 9 Eden Rosie Johnson 18.82a Chugiak
6. 9 Beatrix Brudie 20.18a West Anchorage
7. 12 Hannah Smith 22.67a SR Chugiak
300m Hurdles - 30" Varsity - x
1. 9 Brooklynn Gould 47.42a PR Chugiak
2. 9 Isabella Dannenberg 51.13a PR West Anchorage
3. 9 Beatrix Brudie 51.76a PR West Anchorage
4. 11 Rebekah Smith 54.17a Chugiak
5. 10 Cheyenne Young 55.79a SR Chugiak
6. 9 Eden Rosie Johnson 58.77a PR Chugiak
7. 10 Hunter Stoda 59.29a PR East Anchorage
8. 12 Ashlyn Johnson 1:01.36a East Anchorage
9. 11 McKenzie Allen-Charmley 1:05.53a SR East Anchorage
4x100m Relay Varsity - x
1. Relay Team 52.06a West Anchorage
2. Relay Team 54.60a East Anchorage
--- Relay Team DQ Chugiak
4x200m Relay Varsity - x
1. Relay Team 1:52.74a West Anchorage
2. Relay Team 1:56.56a East Anchorage
3. Relay Team 2:04.38a Eagle River
4x400m Relay Varsity - x
1. Relay Team 4:34.03a West Anchorage
3. Relay Team 4:48.10a Eagle River
4. Relay Team 5:02.26a East Anchorage
5. Relay Team 5:22.96a Chugiak
4x800m Relay Varsity - x
1. Relay Team 11:13.00a Eagle River
2. Relay Team 11:23.67a West Anchorage
Shot Put - 4kg Varsity - x
1. 11 Racquelle Toleafoa 29-07.00 East Anchorage
2. 9 Avery Brown 29-06.00 PR Eagle River
3. 11 Sophia Mira 26-07.75 SR East Anchorage
4. 9 Taylor Stone 25-07.00 PR West Anchorage
5. 9 Hannah Marcellos 24-03.00 PR Eagle River
6. 11 Marie Dohlen 24-00.50 PR Eagle River
7. 10 Allysa Mina 23-06.00 West Anchorage
8. 12 Jurnee Scott 20-02.50 PR East Anchorage
9. 10 Hannah Hawkins 19-10.00 PR Chugiak
10. 11 Kiyana Fonua 18-11.50 PR East Anchorage
11. 9 Alex Stewart 17-11.50 PR East Anchorage
12. 10 Claudie Meneses 17-02.00 PR West Anchorage
13. 10 Melody Swartz 16-06.50 PR Chugiak
14. 10 Patience Tatge 16-04.00 Eagle River
15. 10 Sun In Lee 15-10.00 PR East Anchorage
16. 10 Ruth Hall 15-01.50 Chugiak
17. 9 Sierra Hatt 14-02.50 Chugiak
Discus - 1kg Varsity - x
1. 11 Racquelle Toleafoa 98-03.00 PR East Anchorage
2. 11 Sophia Mira 87-03.00 SR East Anchorage
3. 9 Avery Brown 79-05.25 PR Eagle River
4. 10 Kinley Norman 78-04.50 SR West Anchorage
5. 9 Hannah Marcellos 62-07.25 PR Eagle River
6. 11 Marie Dohlen 48-03.00 PR Eagle River
7. 12 Jurnee Scott 45-08.25 PR East Anchorage
8. 11 Kiyana Fonua 45-02.00 PR East Anchorage
9. 10 Patience Tatge 44-09.00 Eagle River
10. 12 Kestrel Gilliam 43-06.00 SR Eagle River
11. 10 Hannah Hawkins 42-06.50 Chugiak
12. 10 Melody Swartz 34-01.00 PR Chugiak
High Jump Varsity - x
1. 11 Emma Nelson 5-4.00 Chugiak
2. 12 Jane Stockard 4-8.00 SR West Anchorage
2. 9 Isabella Dannenberg 4-8.00 West Anchorage
4. 10 Francesca Jefferson 4-6.00 Eagle River
5. 9 Laura Ripp 4-0.00 PR Eagle River
5. 10 Clarice Ruhlin-Hicks 4-0.00 West Anchorage
Long Jump Varsity - x
1. 11 Emma Nelson 16-08.50 Chugiak
2. 12 Allison Gonzales 14-03.25 SR East Anchorage
3. 11 Katrina Nordgaard 13-07.00 SR East Anchorage
4. 11 Bonita Woods 13-05.00 SR East Anchorage
5. 10 Kaitlyn Forbush 13-04.25 PR Chugiak
6. 11 Kalina Cross 12-07.25 SR East Anchorage
7. 11 Maya Bowler-Spohnholz 12-01.25 PR West Anchorage
8. 11 Alexandra Jungreis 10-04.50 PR East Anchorage
Triple Jump Varsity - x
1. 11 Emma Nelson 35-11.25 Chugiak
2. 9 Brooklynn Gould 34-03.50 PR Chugiak
3. 12 Kassidy Murfin 31-03.00 SR Chugiak
4. 10 Myah Smith 28-02.25 SR Eagle River
5. 11 Kalina Cross 27-01.25 PR East Anchorage
6. 9 Laura Ripp 26-08.00 PR Eagle River
7. 11 Maya Bowler-Spohnholz 23-07.25 PR West Anchorage